Kontakt

pin   ul. Matejki 57, 60-770 Poznań

  tel. 614158800

  fax +48 614158809 

Godziny przyjęć klientów:

poniedziałek 8.00 - 17.00

od wtorku do piątku 8.00 - 15.30

ZKZL rusza z kolejną aukcją najmu lokali użytkowych

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych mimo okresu urlopowego nie zwalnia tempa i przygotowuje następną aukcję najmu lokali użytkowych. 19 sierpnia do wylicytowania będą dwa duże obiekty w doskonałych lokalizacjach jakimi bez wątpienia są lokale przy ul. Dąbrowskiego 42 i przy ul. Mielżyńskiego 23.

Aukcja najmu dwóch atrakcyjnych lokali użytkowych odbędzie się 19 sierpnia. O godzinie 12:00 będzie można wylicytować lokal przy ulicy Mielżyńskiego. O godzinie 14:00 rozpocznie się aukcja najmu lokalu przy ul. Dąbrowskiego 42.  Tak jak przy poprzednich edycjach aukcja odbędzie się on-line na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 18 sierpnia 2021 r. Obie oferty wraz ze zdjęciami, regulamin oraz inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej.

Lokal przy ul. Mielżyńskiego 23 to sześciokondygnacyjny budynek, który jako hostel, gościł wiele tysięcy turystów z Polski i nie tylko. Doskonała lokalizacja i bliskość do wszystkich najważniejszych atrakcji Poznania to z pewnością duży atut tego miejsca. Cała powierzchnia wraz z piwnicą i poddaszem to blisko 1000 metrów kwadratowych a na każdym piętrze do zagospodarowania jest ponad 150 metrów kwadratowych. Tak duża przestrzeń pozwala myśleć o niebanalnych rozwiązaniach oraz dużej liczbie potencjalnych gości. 

Restauracja mieszcząca się przy ul. Dąbrowskiego 42 od wielu lat wpisuje się w krajobraz poznańskich Jeżyc. To miejsce znane i chętnie odwiedzane przez poznaniaków. Zabytkowa kamienica przyciągała przez lata swoim wyglądem oraz dobra kuchnią. Lokal jest bowiem przeznaczony do prowadzenia działalności gastronomicznej i spełnia wszystkie normy związane z tym biznesem. Atutem tego miejsca jest ogródek jak również własny parking znajdujący się na tyłach restauracji. Dzięki temu najemca może być pewny, że jego goście zawsze będą mieć miejsce do zaparkowania. Łączna powierzchnia lokalu to ponad 700 metrów kwadratowych na 3 kondygnacjach. W budynku zaaranżowane są dwie sale restauracyjne z których każda ma ponad 130 metrów kwadratowych. Dodatkowo na parterze zaaranżowano bar. Kamienica przy ulicy Dąbrowskiego kusi swoim atrakcyjnym wyglądem oraz doskonałą lokalizacją w samym sercu Jeżyc. Potencjalni najemcy z pewnością będą mogli liczyć na duże zainteresowanie poznaniaków, którzy od lat korzystają z tego miejsca.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie www.aukcjelokali.pl

Data wydruku: 26.05.2022 08:05

Data wytworzenia informacji: 11.08.2021 08:54

Data aktualizacji informacji: 11.08.2021 08:54Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.