Kontakt

pin   ul. Matejki 57, 60-770 Poznań

  tel. 614158800

  fax +48 614158809 

Godziny przyjęć klientów:

poniedziałek 8.00 - 17.00

od wtorku do piątku 8.00 - 15.30

ZKZL przypomina o rozliczeniu mediów

Ostatni dzień czerwca jest datą rozliczenia mediów w lokalach należących do miejskiego zasobu. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych już teraz przypomina o tej dacie wszystkim najemcom. Mieszkańcy Poznania mają czas do 18 lipca 2021 roku, żeby przekazać stan liczników spółce.

Stan liczników można przekazać różnymi kanałami. Osoby zalogowane do Portalu Najemcy mogą w szybki i łatwy sposób wpisać odczyty w zakładce Kontakt – Odczyty Liczników. Dzięki tej opcji, wygodnie i bez wychodzenia z domu przekażemy informację ZKZL. Przy tej okazji zachęcamy wszystkich, którzy nie zarejestrowali się na Portalu Najemcy do skorzystania z tego przyjaznego najemcom narzędzia. Link do portalu: https://portalnajemcy.zkzl.poznan.pl/pl/login

Poza Portalem Najemcy istnieją dwie kolejne możliwości, które umożliwiają podanie stanu licznika przez internet. Pierwszą z nich jest wypełnienie formularza na stronie ZKZL, który znajduje się na stronie głównej po lewej stronie: https://zkzl.poznan.pl/odczyty-licznikow/ . Drugą opcją jest wysłanie odczytów na adres mailowy: odczyty@zkzl.com.pl

Jeżeli najemca nie może skorzystać z możliwości jakie dają kanały elektroniczne może skorzystać z dwóch, bardziej tradycyjnych metod. Jedną z opcji jest wypełnienie blankietu z książeczki opłat czynszowych i dostarczenie go do skrzynki podawczej Punktu Obsługi Klienta. Jeżeli daną nieruchomością opiekuje się Gospodarz Domu to również na jego ręce można złożyć informację o stanie liczników. Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego odczyty liczników przez pracowników ZKZL nie będą możliwe do zrealizowania.

Ostatnim dniem przekazania informacji o stanie liczników jest 18 lipca. Radzimy jednak nie zwlekać z tym do ostatniego dnia. Przypominamy też, że brak podanego odczytu będzie skutkował rozliczeniem szacunkowym.

Data wydruku: 26.05.2022 07:01

Data wytworzenia informacji: 18.06.2021 11:35

Data aktualizacji informacji: 18.06.2021 11:35Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.