Kontakt

pin   ul. Matejki 57, 60-770 Poznań

  tel. 614158800

  fax +48 614158809 

Godziny przyjęć klientów:

poniedziałek 8.00 - 17.00

od wtorku do piątku 8.00 - 15.30

ZKZL organizuje internetową aukcję lokali użytkowych

5 marca Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje kolejną aukcję najmu lokali użytkowych. Nowa odsłona aukcji odbędzie się online na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Do wylicytowania będzie 26 lokali użytkowych w atrakcyjnych lokalizacjach.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje kolejną aukcję lokali użytkowych. Do tej pory aukcje były przeprowadzane stacjonarnie. Ostatnia, ubiegłoroczna akcja, miała miejsce w Domu Aukcyjnym ADAM’S. Tym razem Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zadecydował się na nowoczesne rozwiązanie i  przeniósł aukcje na specjalnie dedykowaną stronę internetową: www.aukcjelokali.pl, która umożliwi przeprowadzenie licytacji on-line. To wygodne, bezpieczne i intuicyjne narzędzie sprawia, że wielu przedsiębiorców będzie mogło wylicytować lokal bez wychodzenia z domu. Strona jest już aktywna i wszystkie zainteresowane osoby mogą się już rejestrować i sprawdzić wszystkie niezbędne informacje o dostępnych lokalach. Warto wspomnieć, że wszystkie wyszczególnione pomieszczenia można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem lokalu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego .  

Aukcja odbędzie się 5 marca w godzinach od 12 do 14. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 4 marca 2021 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej.

W pierwszej tegorocznej aukcji będzie można wylicytować 26 lokali użytkowych. Lokale są mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni,  najmniejszy ma 25 m2 a największy aż 375 m2. Zróżnicowana oferta z pewnością ułatwi przedsiębiorcom dopasować lokal do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Jak zawsze, w przepadku aukcji ZKZL, do wylicytowania są lokale użytkowe w atrakcyjnych lokalizacjach. 5 marca będzie można ubiegać się m.in. o lokale przy ul. Stary Rynek, Mielżyńskiego, Wielkiej, Fredry,  Nowowiejskiego czy Dąbrowskiego. W ofercie znajdziemy lokale przeznaczone zarówno na działalność handlowo-usługową jak i gastronomiczną.

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie www.aukcjelokali.pl

Data wydruku: 26.05.2022 07:16

Data wytworzenia informacji: 25.02.2021 10:54

Data aktualizacji informacji: 25.02.2021 10:54Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.