Kontakt

pin   ul. Matejki 57, 60-770 Poznań

  tel. 614158800

  fax +48 614158809 

Godziny przyjęć klientów:

poniedziałek 8.00 - 17.00

od wtorku do piątku 8.00 - 15.30

ZKZL organizuje internetową aukcję lokali użytkowych

15 czerwca Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje kolejną aukcję najmu lokali użytkowych. Tak jak poprzednia edycja odbędzie się ona online na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Do wylicytowania będą 22 lokale użytkowe w atrakcyjnych lokalizacjach.

Sytuacja w Polsce związana z pandemia koronawirusa powoli się stabilizuje. Coraz więcej gałęzi gospodarki działa na pełnych obrotach a kolejne zaczną działać już wkrótce. Taka sytuacja z pewnością cieszy wszystkich przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw ich aktualnym potrzebom Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje drugą w tym roku internetową aukcję lokali użytkowych. Pierwsza, która odbyła się w marcu była premierową edycją, zorganizowaną na specjalnie dedykowanej stronie internetową: www.aukcjelokali.pl. Dzięki łatwemu rozwiązaniu chętni na wynajęcie lokali użytkowych od Miasta będą mogli wylicytować lokal bez wychodzenia z domu. Poprzednia aukcja okazała się sukcesem, bo spółce udało się wylicytować 10 lokali użytkowych. Mimo stopniowo zmniejszającej się liczby osób zakażonych koronawirusem Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych postanowił kontynuować aukcje lokali przez internet. Wiele pozytywnych głosów od najemców po pierwszej edycji zachęciło spółkę do kontynuowania aukcji właśnie w tej formie.  

Aukcja rozpocznie się 15 czerwca o godzinie 12:00. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest  rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 14 czerwca 2021 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej. Warto wspomnieć, że wszystkie wyszczególnione pomieszczenia można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem lokalu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.  

Podczas czerwcowej aukcji będzie można wylicytować 22 lokale użytkowe. Są one mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni,  najmniejszy ma 19,5 m2 a największy 140 m2. Zróżnicowana oferta z pewnością ułatwi przedsiębiorcom dopasowanie lokalu do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Potencjalni najemcy znajdą lokale przeznaczone zarówno na działalność handlowo-usługową jak i gastronomiczną. Do wylicytowania będą lokale użytkowe w atrakcyjnych lokalizacjach. Przedsiębiorcy będą mogli ubiegać się m.in. o lokale przy ul. Za Groblą, Podgórnej, Ratajczaka czy Al. Marcinkowskiego. W trakcie aukcji będzie można też wylicytować lokal użytkowy w nowej inwestycji ZKZL przy ulicy Hulewiczów na poznańskim Piątkowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie www.aukcjelokali.pl

 

Data wydruku: 26.05.2022 07:48

Data wytworzenia informacji: 02.06.2021 16:19

Data aktualizacji informacji: 07.06.2021 11:51Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.