Kontakt

pin   ul. Matejki 57, 60-770 Poznań

  tel. 614158800

  fax +48 614158809 

Godziny przyjęć klientów:

poniedziałek 8.00 - 17.00

od wtorku do piątku 8.00 - 15.30

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje aukcję najmu nowych lokali użytkowych na Świcie

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje aukcję najmu lokali użytkowych w pawilonach handlowych przy ul. Świt

Już wkrótce Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych ponownie przekaże do użytkowania teren pawilonów  handlowo – usługowych przy ul. Świt na poznańskim Grunwaldzie. Inwestycja zakończy się jeszcze w tym roku, natomiast ZKZL już 30 czerwca organizuje aukcję lokali użytkowych w tym odnowionym, nowoczesnym miejscu.

Aukcja najmu lokali użytkowych odbędzie się 30 czerwca o godzinie 12:00. Do wylicytowania będzie 8 atrakcyjnych lokali znajdujących się w aktualnie remontowanych pawilonach handlowo-usługowych przy ul. Świt. Tak jak w poprzednich edycjach aukcja odbędzie się on-line na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl. W ofercie znajdą się lokale o powierzchni wahającej się między 61 a 188 m². Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 29 czerwca 2021 r. Wszystkie oferty wraz z rzutami pomieszczeń, regulamin oraz inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej.

Pawilony handlowo-usługowe przy ul. Świt przechodzą ogromną metamorfozę i jeszcze w tym roku najemcy będą mogli prowadzić działalność gospodarczą w odmienionym miejscu. W nowoczesnym budownictwie przedsiębiorcy będą mogli liczyć na wiele udogodnień oraz wysoki standard lokali. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przy budowie pawilonów koszty eksploatacji będą nieporównywalnie niższe od tych jakie ponosili najemcy przed remontem. Każdy lokal będzie wyposażony w klimatyzację, kurtyny powietrzne znajdujące się przy wejściach oraz internet. Wszystkie w standardzie będą posiadały wyposażoną łazienkę oraz zaplecze socjalne. Do lokali znajdujących się na pierwszym piętrze będzie można dostać się windą, co z pewnością ułatwi klientom, w tym osobom z niepełnosprawnościami, dostęp do lokali.

Dwa lokale zostały przystosowane do potrzeb branży gastronomicznej. Przygotowano je w podstawowym zakresie zarówno pod kątem konstrukcji, jak i właściwej instalacji spełniającej normy dla tego biznesu. W lokalach zaprojektowano podstawowe przejścia, wyjście i wyciągi dla przewidywanych urządzeń gastronomicznych. Istnieje jednak możliwość zaadaptowania tych lokali pod inną działalność gospodarczą.

Kolejnymi udogodnieniami dla najemców będą zaprojektowane miejsca postojowe dla samochodów oraz stojaki rowerowe. W otoczeniu pawilonów pojawi się zieleń, ławeczki i dwa stanowiska do gry w szachy Całość terenu zostanie oświetlona, a zamontowany monitoring zwiększy komfort i bezpieczeństwo najemców.

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie www.aukcjelokali.pl

 

Data wydruku: 26.05.2022 06:07

Data wytworzenia informacji: 22.06.2021 14:13

Data aktualizacji informacji: 22.06.2021 16:35Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.