Kontakt

pin   ul. Matejki 57, 60-770 Poznań

  tel. 614158800

  fax +48 614158809 

Godziny przyjęć klientów:

poniedziałek 8.00 - 17.00

od wtorku do piątku 8.00 - 15.30

Wyremontowana przychodnia przy ul. Kórnickiej z nowym, lepszym dojazdem

Przychodnia przy ulicy Kórnickiej jest kolejnym, wyremontowanym przez ZKZL punktem na mapie Poznania. Dzięki współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Osiedle Młodych” udało się także położyć nową nawierzchnię na parkingu oraz wyremontować drogi dojazdowe do przychodni.  

NZOZ przy ulicy Kórnickiej to ważne miejsce dla mieszkańców poznańskich Rataj. Mieści się tutaj wiele poradni specjalistycznych leczących poznaniaków. Po tegorocznym remoncie budynek zyskał na jakości, a dzięki wymianie nawierzchni dookoła budynku pacjenci będą mogli skorzystać z nowej drogi dojazdowej oraz parkingu przed wejściem do przychodni.

Prace remontowe prowadzone były od maja 2020 roku i miały zakończyć się pod koniec października. Dzięki dużemu zaangażowaniu Głównego Wykonawcy udało się skończyć prace 2 miesiące przed zaplanowanym terminem. W budynku przychodni wymieniono częściowo instalację elektryczną oraz wykonano izolację zewnętrznych ścian piwnicznych. Wszystkie pomieszczenia piwniczne zostały także na nowo pomalowane. Dodatkowe prace wykonano poza budynkiem. Wymieniono ogrodzenie dookoła działki na której mieści się NZOZ. Odnowione zostały również poręcze przed przychodnią służące w dużej mierze osobom z niepełnosprawnością.

Warto również wspomnieć o doskonałej współpracy z Administracją Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedla Młodych. To dzięki wspólnym wysiłkom udało się wykonać nową nawierzchnię pomiędzy ulicami Świętego Rocha i Kórnicką. Dodatkowo zmianie uległ parking sąsiadujący z  przychodnią. Wygospodarowano i wymalowano dwa wygodne miejsca do parkowania dla osób z niepełnosprawnością. Wartość prac wyniosła 2 miliony złotych.

Remont przychodni przy ulicy Kórnickiej to kolejna inwestycja ZKZL zakończona w 2020 roku. Spółka realizuje swoją strategię, która zakłada inwestycje nie tylko w nowe mieszkania, ale także remont starych kamienic i budynków użyteczności publicznej. Dzięki wzmożonym pracom Poznań staje się piękniejszy i bardziej dostępny dla jego mieszkańców.  

 

 

Data wydruku: 26.05.2022 07:42

Data wytworzenia informacji: 08.09.2020 14:03

Data aktualizacji informacji: 09.09.2020 14:11Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.