ul. Matejki 57

ul. Dąbrowskiego 35

 Al. Marcinkowskiego 20

ul. Matejki 59

ul. Siemiradzkiego 2 (wnętrze)

ul. Siemiradzkiego 2


Stary Rynek 59

ul. Św. Marcin 38

ul. Rubież 16

ul. Matejki 59

Kontakt

pin   ul. Matejki 57, 60-770 Poznań

  tel. 614158800

  fax +48 614158809 

Godziny przyjęć klientów:

poniedziałek 8.00 - 17.00

od wtorku do piątku 8.00 - 15.30

Św. Marcin pięknieje

Kończą się prace budowlane związane z remontem tej reprezentacyjnej ulicy miasta. Konieczne są jeszcze odbiory techniczne robót. Ostateczny termin zakończenia przebudowy Świętego Marcina  od ul. Gwarnej do ul. Ratajczaka to już połowa marca. Choć całkiem odmieniony śródmiejski trakt dostępny będzie w pełni i dla wszystkich  dopiero za kilka tygodni, już teraz interesują się nim nie tylko mieszkańcy Poznania, ale i przedsiębiorcy szukający atrakcyjnego miejsca do prowadzenia działalności.

Właśnie podpisaliśmy umowę z Cafe la Ruina i Raj, która od kwietnia zamierza rozpocząć działalność w miejskim lokalu przy ul. Św. Marcin 34/36. Do zeszłego roku w tym miejscu funkcjonowała chińska restauracja Azalia, teraz do wnętrz ponad 300-metrowego lokalu w samym sercu miasta przeniesie się funkcjonująca  w ostatnich latach na Śródce Cafe La Ruina i Raj. Jej właściciele zapowiadają, że w nowym miejscu zaskoczą swoich klientów nowymi inspirującymi pomysłami, co – mamy nadzieję – wpisze się w nową jakość odradzającej się po kończącym się  właśnie remoncie ulicy Święty Marcin.  

Przy ul. Św. Marcin znajdują się 62 lokale miejskie użytkowe. Obecnie wynajętych jest 56  z nich. Prowadzimy rozmowy w sprawie wynajęcia kolejnych dwóch. Dwa są wyłączone z użytkowania – jeden w piwnicy z uwagi na brak dostępu, drugi na parterze z uwagi na planowany remont kamienicy. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się pozostać na Świętym Marcinie mimo trwającego ponad rok remontu ulicy skorzystali zaproponowanej przez spółkę na ten czas 50 lub 25 – procentowej obniżki czynszu. W przypadku rozpoczęcia kolejnych etapów remontu ulicy Św. Marcin zaproponujemy podobne rozwiązania jak wcześniej. Aktualna jest nadal inna propozycja, czyli programy lojalnościowe dla najemców, którzy pozostali na ul. Św. Marcin. Są to: „Terminowa płatność” – klientom rzetelnie regulującym przez cały rok zobowiązania wynikające z umowy najmu, z początkiem nowego roku oferujemy jednorazowy bonus w wysokości 10% ostatniej opłaty czynszowej oraz „Wakacje z czynszem” – jednorazowe zwolnienie z płatności miesięcznego czynszu lub procentowy podział tej ulgi do maksymalnie 5 miesięcy z 20 procentową obniżką czynszu.

Więcej informacji o Projekcie Centrum na stronie Miasta Poznania.

Data wydruku: 05.06.2020 06:20


Załączniki

Data wytworzenia informacji: 14.01.2019 13:47

Data aktualizacji informacji: 14.01.2019 13:50

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.