Kontakt

pin   ul. Matejki 57, 60-770 Poznań

  tel. 614158800

  fax +48 614158809 

Godziny przyjęć klientów:

poniedziałek 8.00 - 17.00

od wtorku do piątku 8.00 - 15.30

Portal Najemcy czyli wygodne rozwiązanie dla najemców

W obecnym czasie, kiedy Polska jest w stanie zagrożenia epidemicznego ważne jest, żeby korzystać z innego rodzaju interakcji niż komunikacja bezpośrednia. ZKZL wychodzi naprzeciw takim rozwiązaniom wprowadzając liczne udogodnienia takie jak „Portal Najemcy”.

Od 11 marca Biuro Obsługi Klienta oraz terenowe Punkty Obsługi Klienta wstrzymały przyjmowanie klientów w swoich siedzibach. Nie oznacza to jednak, że pracownicy spółki nie świadczą usług dla najemców. Poza kontaktem telefonicznym oraz mailowym uruchomiony został kolejny kanał komunikacji poprzez komunikator Skype. Warto również przypomnieć przy tej okazji o stronie internetowej, która funkcjonuje dla mieszkańców miejskiego zasobu od początku 2020 roku.

Portal Najemcy to strona, dzięki której każdy z użytkowników może sprawdzić parametry swojego lokalu, m. in. powierzchnię, zgłoszoną liczbę osób, normy dla zaliczek na media czy indeks lokalu. Funkcjonalność ta pozwala na szybką weryfikację danych oraz sprawdzać na bieżąco wszystkie operacje finansowe związane z zajmowanym lokalem. Dostępne jest aktualne saldo Najemcy, zaksięgowane wpłaty oraz kwoty czynszu. Osoby, dzięki portalowi mogą zapłacić za czynsz nie wychodząc z domu poprzez bankowość elektroniczną czy płatnościami typu Blik. To niewątpliwie duże ułatwienie w obecnie panującej sytuacji.

Portal daje możliwość Najemcy podglądu wystawionych dokumentów takich jak faktura, zawiadomienie o zmianie opłat czy rozliczenie mediów. Dodatkowo udostępniona jest korespondencja wysyłana przez ZKZL do wszystkich lub do wybranych użytkowników. Informacja o nowym dokumencie na portalu jest przesyłana wiadomością e-mail. Dzięki temu każdy może śledzić wszystkie najważniejsze informacje dotyczące swojego lokalu. Za pomocą portalu każdy użytkownik może również skontaktować się z obsługą używając formularza kontaktowego znajdującego się na stronie.

Korzystanie z Portalu Najemcy jest bardzo proste. Należy zarejestrować się jako użytkownik poprzez formularz rejestracyjny na stronie. Portal mieści się pod adresem: https://portalnajemcy.zkzl.poznan.pl

Data wydruku: 01.07.2022 11:57

Data wytworzenia informacji: 17.03.2020 12:31

Data aktualizacji informacji: 17.03.2020 12:31Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.