ul. Matejki 57

ul. Dąbrowskiego 35

 Al. Marcinkowskiego 20

ul. Matejki 59

ul. Siemiradzkiego 2 (wnętrze)

ul. Siemiradzkiego 2


Stary Rynek 59

ul. Św. Marcin 38

ul. Rubież 16

ul. Matejki 59

Kontakt

pin   ul. Matejki 57, 60-770 Poznań

  tel. 614158800

  fax +48 614158809 

Godziny przyjęć klientów:

poniedziałek 8.00 - 17.00

od wtorku do piątku 8.00 - 15.30

Portal Najemcy czyli nowe, wygodne rozwiązanie dla lokatorów ZKZL.

1 stycznia 2020 roku Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych wprowadził nową, praktyczną funkcjonalność, która z znacznym stopniu ułatwi dostęp do swoich danych związanych z umową najmu. „Portal Najemcy” to nowoczesne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich posiadających mieszkanie lub lokal z zasobów ZKZL. Portal Najemcy to strona internetowa, dzięki której każdy z użytkowników może sprawdzić parametry swojego lokalu, m. in. powierzchnię, zgłoszoną liczbę osób, normy dla zaliczek na media czy indeks lokalu. Funkcjonalność ta pozwoli na szybką weryfikację danych oraz sprawdzać na bieżąco wszystkie operacje finansowe związane z zajmowanym lokalem. Dostępne jest aktualne saldo Najemcy, zaksięgowane wpłaty oraz kwoty czynszu. Osoby, dzięki portalowi będą mogły zapłacić za czynsz nie wychodząc z domu poprzez bankowość elektroniczną czy płatnościami typu Blik. To niewątpliwie duże ułatwienie i krok w kierunku szybszej komunikacji z najemcami.

Portal daje możliwość podglądu wystawionych Najemcy dokumentów takich jak faktura, zawiadomienie o zmianie opłat czy rozliczenie mediów. Dodatkowo udostępniona jest korespondencja wysyłana przez ZKZL do wszystkich lub do wybranych Użytkowników. Informacja o nowym dokumencie na portalu będzie przesyłana wiadomością e-mail. Dzięki temu każdy może śledzić wszystkie najważniejsze informacje dotyczące swojego lokalu. Za pomocą portalu każdy Użytkownik będzie mógł również skontaktować się z obsługą używając formularza kontaktowego znajdującego się na stronie.

Korzystanie z Portalu Najemcy jest bardzo proste. Należy zarejestrować się jako użytkownik portalu poprzez formularz rejestracyjny na stronie, w jednym z pięciu Punktów Obsługi Klienta lub w siedzibie ZKZL przy ulicy Matejki 57. Portal Najemcy z pewnością przyczyni się do zdecydowanego podniesienia jakości usług, świadczonych przez ZKZL. Portal mieści się pod adresem: https://portalnajemcy.zkzl.poznan.pl

Data wydruku: 19.09.2020 23:12

Data wytworzenia informacji: 03.01.2020 12:42

Data aktualizacji informacji: 03.01.2020 12:42Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.