ul. Matejki 57

ul. Dąbrowskiego 35

 Al. Marcinkowskiego 20

ul. Matejki 59

ul. Siemiradzkiego 2 (wnętrze)

ul. Siemiradzkiego 2


Stary Rynek 59

ul. Św. Marcin 38

ul. Rubież 16

ul. Matejki 59

Pierwsza godzina gratis

„Pierwsza godzina parkowania za darmo” – to najnowsza propozycja naszej spółki  dla kierowców parkujących pod Rondem Kaponiera. Partnerem promocji  jest  ORGANIC COFFEE & more, czyli ekologiczna kawiarnia mieszcząca się na poziomie -1 poznańskiej Kaponiery, gdzie z biletem parkingowym będzie można uzyskać trzyzłotową zniżkę na serwowaną tam, a przygotowywaną przez prawdziwego baristę,  wyśmienitą kawę. W praktyce oznacza to więc, że pierwsza godzina postoju na parkingu jest bezpłatna.  W planach mamy kolejne promocje, które dotyczyć będą kierowców, a jednocześnie uczestników wydarzeń kulturalnych w centrum naszego miasta. Przede wszystkim więc melomanów odwiedzających Filharmonię Poznańską, bywalców Teatru Polskiego i Teatru Nowego, czy też  uczestników wydarzeń kulturalnych w auli UAM, czy w Akademii  Muzycznej.

Podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami, które odbyło się właśnie w ORGANIC COFFEE & more zaprezentowane zostały także plany Fundacji Czapski Art Foundation, która jest najemcą największej powierzchni komercyjnej części Kaponiery, a dokładnie jej poziomu -2, czyli tzw. atrium. Na ponad 700 m2 powierzchni fundacja tworzy właśnie „Przystanek Sztuka”, który  ma być szczególnym miejscem dla nowatorskich rozwiązań, które łączą w sobie sztukę i biznes oraz umożliwiają udział w kulturze różnym, często także wykluczonym grupom społecznym. Otwarcie przestrzeni „Przystanek Sztuka”, planowane na 24 listopada 2018r., Na to wydarzenie fundacja zamierza sprowadzić ze Szwecji prace Pani Marii Śmigielskiej.

Ostatnim tematem dzisiejszego spotkania była najnowsza propozycja władz miasta dla potencjalnych klientów Miejskiego Biura Najmu, czyli umożliwienie zdobycia dachu nad głową poznaniakom, którzy nie zdążyli  złożyć w terminie wniosku o udział w tym programie. Osoby, które zostały zaproszone do udziału w tym projekcie, a z jakiś powodów nie złożyły wniosków do końca stycznia tego roku mogą nadal starać się o wynajęcie dla nich mieszkania na wolnym rynku przez naszą spółkę. Przypominamy, że uczestnik programu opłaca tylko 40 procent należnego czynszu, resztę dopłaca ZKZL. Czynsz, którego oczekuje właściciel mieszkania nie może być jednak wyższy niż 1200 zł. Szczegóły dotyczące programu Miejskiego Biura Najmu dostępne są na naszej stronie internetowej.    

Data wydruku: 21.01.2020 01:35

Data wytworzenia informacji: 11.09.2018 14:47

Data aktualizacji informacji: 11.09.2018 14:47