ul. Matejki 57

ul. Dąbrowskiego 35

 Al. Marcinkowskiego 20

ul. Matejki 59

ul. Siemiradzkiego 2 (wnętrze)

ul. Siemiradzkiego 2


Stary Rynek 59

ul. Św. Marcin 38

ul. Wyspiańskiego 16

ul. Rubież 16

ul. Matejki 59

Platforma Zakupowa

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, postanowiliśmy wdrożyć Platformę Zakupową, która będzie jednym z narzędzi komunikacji z dostawcami w trakcie procesu zakupowego.

Oznacza to, że proces ofertowania i oceny ofert prowadzony będzie między innymi w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Jak to wygląda w praktyce?

  • Za pomocą linku https://platformazakupowa.pl/pn/zkzl_poznan wchodzicie Państwo na naszą platformę zakupową lub w przypadku zarejestrowania się na platformie mogą Państwo otrzymać w mailu link, który przeniesie Państwa do naszego zapytania ofertowego.
  • Tam opisane będą nasze potrzeby (materiał, ilość, czas dostawy) oraz ewentualne dodatkowe informacje (rysunek techniczny, wymagania dot. certyfikatów, etc.).
  • przy danej pozycji zakupowej podajecie Państwo propozycję swojej ceny i/lub inne parametry handlowe i techniczne oferty.
  • Całość zwrotnie przesyłacie Państwo do nas, klikając przycisk „Złóż ofertę” na Platformie.

Zawsze będą Państwo mogli monitorować nasze otwarte zapytania ofertowe na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/zkzl_poznan.

Procedura ofertowania może być przeprowadzona bez wcześniejszej rejestracji w bazie Platformy lub poprzez indywidualną rejestrację. W zapytaniach ofertowych oferty można składać  poprzez udzielenie odpowiedzi na maila, dołączając wypełniony plik Excel (nie ma konieczności składania ofert bezpośrednio w Platformie).

 

 

 

Ze swojej strony zachęcamy Państwa do rejestracji na Platformie, gdyż w ten sposób macie Państwo możliwość poszerzania swojej bazy potencjalnych nabywców (dotarcie ze swoją ofertą do innych użytkowników Platformy Zakupowej). Dodatkowa przewaga to podanie całej swojej gamy materiałów i /lub usług oferowanych przez Państwa firmę poprzez własne przypisanie do określonych grup materiałowych i/lub usługowych. Wytyczne odnośnie do rejestracji Państwa firmy na platformie znajdują się na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/zkzl_poznan w zakładce „Zostań Dostawcą”.

Jedyną rzecz wymaganą z Państwa strony to dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorer (od wersji 10.0), Mozilla Firefox, Google Chrome.

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą zapytania ofertowego proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta Open Nexus  — tel. 22 101 02 02 (pn.-pt. od 7:00 do 17:00), gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Jesteśmy przekonani, że ten nowy wymiar współpracy między nami, przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

 

 

 

Data wydruku: 25.06.2019 22:36