Elektronizacja zamówień

Informujemy, że 2 listopada 2020 roku spółka ZKZL uruchamia elektroniczną platformę zakupową dla zamówień poniżej 30 000 Euro. 
Platforma zakupowa to portal e-usług przystosowany do elektronizacji procesu udzielania zamówień publicznych. Dzięki platformie Wykonawcy będą mogli uczestniczyć we wszystkich postępowaniach bez wychodzenia z domu. Wszystkie dokumenty niezbędne w procesie udzielania zamówień publicznych będzie można złożyć za pośrednictwem platformy. Nowe rozwiązanie znacząco przyspieszy i ułatwi proces składania ofert. Dzięki platformie dbamy również o bezpieczeństwo Wykonawców w czasach pandemii koronawirusa.

Lista opublikowanych przez Spółkę postępowań znajduje się na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/zkzl_poznan/proceedings 

Na wyżej wymienionej stronie widoczne są wszystkie opublikowane postępowania realizowane przez ZKZL, zarówno przetargi jak i postępowania w trybie art. 4 Ustawy.

Jednocześnie, dbając o jak najlepsze przygotowanie Państwa do planowanej zmiany w zakresie udzielania zamówień poniżej progu 30 000 euro, zapraszamy Państwa do skorzystania z darmowego szkolenia z obsługi platformy zakupowej, w tym składania ofert:

Termin szkolenia:
25.11.2020 / 12:15:00

Szkolenie odbędzie się on-line w formie wideokonferencji. Nie obowiązuje limit miejsc.

LINK DO SZKOLENIA (wystarczy kliknąć poniższy link w dniu szkolenia):
https://platformazakupowaon.clickmeeting.com/szkolenie-online-z-zygmuntem-kopaczem

 

Wymagania sprzętowe: komputer – preferowana przeglądarka to Google Chrome.

 

Data wydruku: 29.07.2021 18:08


Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.