X
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

15.06.2016, 12:39
Wczoraj w siedzibie Rady Osiedla Główna odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie nowej inwestycji ZKZL sp. z.o.o. przy ulicy Nadolnik. W przyszłym roku powinna się tam rozpocząć budowa pięciokondygnacyjnego budynku z 60. mieszkaniami. Po zakończeniu prac planowane są dodatkowe nasadzenia zieleni obok istniejącego już placu zabaw. Do nowego bloku na Nadolniku wprowadzą się poznaniacy, którzy znajdą się na tzw. prezydenckiej liście mieszkaniowej lub obecni najemcy komunalni, uczestnicy programu zamiany mieszkań. Nowo wybudowane "M" nie będą miały statusu lokali socjalnych.


13.06.2016, 03:26
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. informuje, że lokal położony przy ul. Małeckiego 17/4 w Poznaniu zostaje wycofany z aukcji na wynajem lokali mieszkalnych o powierzchni przekraczającej 80 m2, która została zaplanowana na 5 lipca 2016r. Wykaz lokali na aukcję został podany do publicznej wiadomości 23 maja 2016r.


10.06.2016, 01:15
Jeszcze ponad tydzień, bo do 20 czerwca wspólnoty mieszkaniowe z udziałem Miasta Poznania mogą składać wnioski o współfinansowanie przedsięwzięć realizowanych w ramach Programu "Przyjazne Podwórko". Decyzję o wydłużeniu terminu zgłoszenia projektów w kolejnej edycji Programu podjęła dziś komisja opiniująca wybór poszczególnych propozycji. Jest ich obecnie 9, co nie wyczerpuje puli środków przeznaczonych na rok 2016. Na dofinansowanie prac na poznańskich podwórkach zarezerwowanych jest w miejskim budżecie 200 tys. zł. Zaakceptowane przez komisję projekty mogą otrzymać finansowe wsparcie do 20 tys. zł.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow

Zamówienia bez stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych


Instalacja domofnowa Łąkowa 13, 13A
Czytaj całość
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies