Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

21.08.2014, 09:57
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. informuje, że zgodnie z informacją uzyskaną od firmy Dalkia S.A. całą sobotę, 23.08.2014 r (od godz. 00:00) do niedzieli rano, 24.08.2014 (godz. 08:00-09:00) nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do budynków komunalnych położonych przy ulicach: Prądzyńskiego 11, Chłapowskiego 13/14, Fabrycznej 8. Za występujące utrudnienia bardzo przepraszamy.


19.08.2014, 10:51
Zachęcamy do skorzystania na naszej stronie internetowej z nowej aplikacji, z pomocą której można obliczyć bonifikatę, która przysługuje najemcom korzystającym z możliwości wykupienia na własność dotychczas zajmowanego mieszkania komunalnego. W zakładce sprzedaż lokali znajduje się kalkulator do obliczania wysokości bonifikaty. Wystarczy wpisać adres lokalu oraz liczbę lat zamieszkiwania. W tym miejscu uzyskamy także pełną informację na temat możliwości i zasad ratalnego wykupu mieszkania, a więc m.in maksymalny czas spłaty należności, czy też wysokość oprocentowania.


24.07.2014, 03:19
Efekty pięcioletniego funkcjonowania Biura Zamiany Mieszkań oraz zmniejszająca się liczba poznaniaków czekających na realizację wyroku eksmisyjnego z prawem do lokalu socjalnego były tematem konferencji, na którą dziennikarzy zaprosili dziś do ZKZL prezydent Ryszard Grobelny oraz prezes spółki Jarosław Pucek. Ważną informacją przekazaną dziś po raz pierwszy była zapowiedź, że w tym roku miasto zapłaci wierzycielom wyroków eksmisyjnych około 1,5 miliona złotych odszkodowań mniej niż w roku ubiegłym. Jest to efekt działań rozpoczętych przez ZKZL kilka lat temu, które najpierw zahamowały wzrost wypłat, teraz widoczny jest już znaczny ich spadek.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies