X
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

21.09.2016, 12:02
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. zawiadamia, że w czwartek 22 września od godz. 8.00 do godz. 17.00 nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej do budynków położonych przy ulicach Kosińskiego, Roboczej, Umińskiego, Fabrycznej, Zmartwychwstańców, Chłapowskiego i Langiewicza. Ciepłej wody nie będzie także w nieruchomościach przy ul. 28 Czerwca 1956r. nr 143, ul. Dolna Wilda 88 i przy ul. Dąbrówki 3. O utrudnieniach, za które przepraszamy, informuje dostawca energii cieplnej do tych nieruchomości, firma Veolia S.A.


12.09.2016, 09:30
Najem dziewięciu atrakcyjnych lokali użytkowych będzie można wylicytować podczas kolejnej aukcji, która we wtorek 20 września odbędzie się w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. Zachęcamy do udziału w aukcji i skorzystania z 30-procentowej obniżki stawek wywoławczych, od których rozpocznie się licytacja! Do wynajęcia jest m. in. ponadstumetrowy lokal w budynku Arkadii przy ul. Ratajczaka 44. Oferujemy także najem pomieszczeń przy ul. Garbary i Ratajczaka, gdzie do niedawna prowadzona była działalność gastronomiczna. Do wynajęcia są także dwa lokale handlowo-usługowe przy ul. Dąbrowskiego.


12.09.2016, 09:04
Zakończyły się prace związane z budową nowego placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców komunalnych baraków przy ulicy Nowotarskiej. Zadanie to było realizacją deklaracji złożonych uczestnikom spotkania Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka z mieszkańcami Krzesin, które odbyło się w końcu listopada zeszłego roku. W związku z przedstawionymi wtedy oczekiwaniami lokatorów mieszkalnych baraków związanymi z brakiem miejsca zabaw dla najmłodszych, obecni na spotkaniu pracownicy spółki zobowiązali się do budowy przy ul. Nowotarskiej bezpiecznego, nowoczesnego placu zabaw.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow

Zamówienia bez stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych


Instalacja domofnowa Łąkowa 13, 13A
Czytaj całość
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies