Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

24.09.2014, 08:09
Uprzejmie informujemy, że od dziś zaczyna płynąć ciepło do mieszkań w budynkach komunalnych. Decyzja o uruchomieniu ogrzewania została przekazana dostawcom ciepła oraz zarządcy. Przypominamy, że podczas napełniania wodą instalacji c.o. wszystkie zawory na grzejnikach powinny być maksymalnie odkręcone. Pozwoli to uniknąć zapowietrzenia się kaloryferów. Wszelkie uwagi dotyczące działania systemu grzewczego prosimy kierować do administratorów.


10.09.2014, 12:06
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. przypomina, że lokatorzy mogą zadecydować o terminie rozpoczęcia dostaw ciepła do mieszkań na cele centralnego ogrzewania. Konieczne jest jednak, by decyzja była zgodna i wyrażona na piśmie przez wszystkich najemców danego budynku, bądź grupy budynków korzystających z jednego źródła ciepła. Więcej informacji o możliwości wyboru terminu rozpoczęcia dostawy ciepła i tym samym rozpoczęcie tzw. sezonu grzewczego można uzyskać w Punkcie Obsługi Klienta Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych przy ul. Matejki 57 (tel: 61 869 48 52).


19.08.2014, 10:51
Zachęcamy do skorzystania na naszej stronie internetowej z nowej aplikacji, z pomocą której można obliczyć bonifikatę, która przysługuje najemcom korzystającym z możliwości wykupienia na własność dotychczas zajmowanego mieszkania komunalnego. W zakładce sprzedaż lokali znajduje się kalkulator do obliczania wysokości bonifikaty. Wystarczy wpisać adres lokalu oraz liczbę lat zamieszkiwania. W tym miejscu uzyskamy także pełną informację na temat możliwości i zasad ratalnego wykupu mieszkania, a więc m.in maksymalny czas spłaty należności, czy też wysokość oprocentowania.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies