X
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

23.03.2017, 12:03
Budowy mieszkań komunalnych przy ul. Bolka i ul. Dymka realizowane są zgodnie z harmonogramem. Czekamy już na wnioski osób zainteresowanych przeprowadzką do nowych „M”. Przy ul. Bolka na Naramowicach wznoszone są dwa czterokondygnacyjne budynki z 90 mieszkaniami. Wszystkie lokale są dwupokojowe, o powierzchni użytkowej ok. 50m2. Podobnie jak przy ul. Dymka, gdzie dwupokojowych mieszkań będzie 94. Propozycja przeprowadzki do nowych bloków skierowana jest do obecnych najemców lokali komunalnych, którzy zainteresowani są zamianą dotychczas zajmowanego „M”. Czynsz w nowych mieszkaniach wyniesie około 11 zł/m2.


16.03.2017, 02:41
Trwają roczne zebrania wspólnot mieszkaniowych, w których udział ma Miasto Poznań. Jest ich obecnie 759. Pełnomocnicy Miasta wzięli juz udział w blisko 500 zebraniach, podczas których podsumowano realizację zadań zarządów wspólnot mieszkaniowych w 2016 roku oraz zaplanowano działania na bieżący rok. Jednym z najważniejszych punktów obrad ogółu właścicieli mieszkań jest uzgodnienie i przegłosowanie wnoszonych przez nich comiesięcznych wpłat na fundusz eksploatacyjny i remontowy, z którego pokrywane są koszty związane z utrzymaniem części wspólnej budynków.


02.03.2017, 09:30
Najem dziesięciu atrakcyjnych lokali użytkowych będzie można wylicytować podczas kolejnej aukcji, która we wtorek 21 marca odbędzie się w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. Do wynajęcia są m.in. dwa lokale znajdujące się niedaleko Starego Rynku - przy ul. Wrocławskiej oraz u zbiegu ulic Ślusarskiej i Wodnej. Oferujemy także najem pomieszczeń w ścisłym centrum miasta, przy ulicach Kantaka i Ratajczaka oraz na Al. Marcinkowskiego. Do wynajęcia są także trzy lokale handlowo-usługowe na Jeżycach o powierzchniach od 33 m2 do nieco ponad 70 m2.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow

Zamówienia bez stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych


Instalacja domofnowa Łąkowa 13, 13A
Czytaj całość
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies