X
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

19.04.2016, 03:57
Informujemy, że przyjmujemy już zgłoszenia najemców zainteresowanych zamianą zajmowanych obecnie mieszkań komunalnych na nowobudowane lokale przy ul. Rubież. Oferta jest skierowana do osób, które nie mają zaległości czynszowych. Na Naramowicach budowane są dwa bloki z 62. mieszkaniami o powierzchni od niespełna 30 m2 do 73 m2. Cztery lokale przystosowane będą do potrzeb osób niepełnosprawnych. Projekt zakłada także wygospodarowanie w budynkach dwóch niewielkich lokali użytkowych. Budowa zakończy się w październiku. Pierwsi najemcy przeprowadzą się na ul. Rubież jeszcze w tym roku.


19.04.2016, 11:08
Najem dziesięciu atrakcyjnych lokali użytkowych będzie można wylicytować podczas kolejnej aukcji, która w poniedziałek 9 maja odbędzie się w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. Do wynajęcia jest m. in. ponadstumetrowy lokal handlowo-usługowy położony u zbiegu ulic Podgórne i Wrocławskiej. Oferujemy także najem lokali znajdujących się przy ul. Głogowskiej. Dwa z ich przeznaczone są na działalność handlową lub usługową (51m2, 70,6m2), trzeci mieści się w budynku NZOZ, więc idealnie nadaje się np. na gabinet lekarski (83,5m2). Na najemcę czeka też lokal mieszczący się w budynku Arkadii, przy ul. Ratajczaka 44 (127,9m2).


07.04.2016, 10:14
Jest szansa na to, że ponad 500 mieszkań komunalnych, które w najbliższych czterech latach wybuduje Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. zostanie sfinansowanych w połowie z kredytu udzielonego przez Europejski Bank Inwestycyjny. Wczoraj w siedzibie spółki odbyły się w tej sprawie rozmowy z przedstawicielami EBI, którzy z Luxemburga przywieźli ofertę kredytową dla Poznania. Podczas spotkania omawiane były warunki, na jakich spółka będzie mogła uzyskać unijne wsparcie na planowane inwestycje, m.in przy ul. Opolskiej i ul. Biskupińskiej.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow

Zamówienia bez stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych


Instalacja domofnowa Łąkowa 13, 13A
Czytaj całość
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies