X
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

30.11.2016, 07:30
Do 20 grudnia można składać oferty w przetargu ofertowym na wynajem 6 lokali użytkowych znajdujących się na poziomie -1 i -2 poznańskiej Kaponiery. Preferowane będą oferty, które spowodują, że ten niezwykły obiekt będzie funkcjonalny i przyjazny poznaniakom. Do zagospodarowania są lokale o powierzchni od 65 m2 do ponad 500 m2. Cztery z nich znajdują się na poziomie -1, dwa na poziomie -2. Kolejnym etapem będzie uruchomienie pod Kaponierą parkingu dla około 250 aut. Jego organizacja i obsługa zlecona zostanie operatorowi wyłonionemu w postępowaniu przetargowym. Planujemy jego ogłoszenie jeszcze w tym roku.


21.11.2016, 08:06
Od dziś w siedzibie naszej spółki przy ul. Matejki 57 najemcy mieszkań komunalnych ogrzewanych piecami węglowymi oraz tych wyposażonych w gazowe ogrzewacze wody, czyli popularne junkersy, mogą odbierać kupione przez ZKZL czujniki czadu. Do wydania mamy 300 nowoczesnych urządzeń wyposażonych w zaawansowany sensor elektrochemiczny, który pozwala na dokładny pomiar nawet bardzo niskiego stężenia tlenku węgla, przyczyniając się do wczesnego wykrycia niebezpieczeństwa. Jeśli zapotrzebowanie na czujniki będzie większe, jesteśmy przygotowani na dokupienie kolejnych 200 urządzeń.


18.11.2016, 11:18
Wkrótce Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. ogłosi przetarg ofertowy na wynajem powierzchni komercyjnych poznańskiej Kaponiery. Na zagospodarowanie czekają lokale o powierzchni od 65 m2 do ponad 500 m2. Na poziomie -1, gdzie obecny jest już Zarząd Transportu Miejskiego wraz z Punktem Obsługi Klienta do wynajęcia są cztery lokale przeznaczone na działalność usługową, gastronomiczną lub handlową. Na przetarg trafią również dwa lokale z poziomu -2. W następnym etapie zagospodarowany zostanie parking na blisko 250 aut.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow

Zamówienia bez stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych


Instalacja domofnowa Łąkowa 13, 13A
Czytaj całość
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies