X
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

16.01.2017, 08:18
Szefowie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych podjęli decyzję o udostępnieniu zadaszonego dziedzińca siedziby spółki szukającym schronienia osobom bezdomnym. Dziś i w każdy kolejny poniedziałek w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz od wtorku do piątku od godz. 8.00 do 15.30 będzie można się przy ul. Matejki 57 ogrzać i wypić ciepłą herbatę. Ta propozycja aktualna będzie co najmniej do końca lutego. Jeśli niskie temperatury będą się utrzymywać, drzwi ZKZL będą otwarte dla osób bezdomnych jeszcze dłużej.


11.01.2017, 10:44
Dobra wiadomość dla mniej sprawnych, starszych pacjentów Przychodni Medycyny Rodzinnej BIG-MED - działa już winda , którą wygodnie i bez wysiłku będą mogli dostać się do gabinetów lekarskich na każdej z trzech kondygnacji budynku lecznicy przy ul. Starołęckiej 52. O pieniądze na budowę i montaż tego tak potrzebnego seniorom ze Starołęki urządzenia zabiegał, będący wtedy radnym, zastępca prezydenta Poznania Tomasz Lewandowski, który wraz z samorządowcami z Rady Osiedla Starołęka - Minikowo - Marlewo sprawdził działanie nowej windy.


04.01.2017, 12:13
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. już na trzecią z kolei inwestycję otrzyma dotację w ramach rządowego programu finansowego wsparcia budownictwa socjalnego i komunalnego. Spółka znalazła się w gronie ponad 100 beneficjentów Funduszu Dopłat, których projekty zyskały pozytywną rekomendację Banku Gospodarstwa Krajowego. BGK dofinansuje tym razem budowę 46 mieszkań komunalnych przy ul. Zawady. Inwestycja na Nowym Mieście otrzyma finansowe wsparcie w wysokości blisko 2,9 miliona złotych, co stanowić będzie 35 procent kosztów przedsięwzięcia. Budowa rozpocznie się już w marcu.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow

Zamówienia bez stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych


Instalacja domofnowa Łąkowa 13, 13A
Czytaj całość
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies