Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

15.10.2014, 01:44
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. oferuje wynajęcie miejsc postojowych w hali garażowej położonej przy ul. Okrzei/Sempołowskiej na Dębcu. Miesięczny czynsz w pierwszym roku najmu będzie wynosił 100,00 zł netto (plus VAT). W kolejnych latach miejsce postojowe kosztować będzie miesięcznie 140,00 zł netto. Szczegółowe informacje o miejscach postojowych i warunkach najmu można uzyskać w Dziale Zasobów Użytkowych ZKZL sp. z o.o. - tel. 061 8694-877 lub 874. Wnioski na najem należy składać w siedzibie spółki przy ul. Matejki 57, w Punkcie Obsługi Klienta (pokój nr 1 na parterze). Przy rozpatrywaniu wniosków obowiązywać będzie zasada kolejności wpływu.


09.10.2014, 08:40
Najem kilkunastu atrakcyjnych lokali użytkowych będzie można wylicytować podczas kolejnej aukcji, która we wtorek 21 października odbędzie się w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. Do wynajęcia są m. in. budynki przy ul. Nieszawskiej o łącznej powierzchni ponad 2,3 tys. m2 przeznaczone na działalność oświatową. Oferujemy także najem lokali handlowo-usługowych w samym sercu miasta - przy ul. Ratajczaka i Święty Marcin oraz na Pl. Cyryla Ratajskiego. Na najemcę czekają też atrakcyjne lokale na Wierzbięcicach, przy ul. Głogowskiej i Pl. Waryńskiego. Oferujemy także najem pięciu garaży.


24.09.2014, 08:09
Uprzejmie informujemy, że od dziś zaczyna płynąć ciepło do mieszkań w budynkach komunalnych. Decyzja o uruchomieniu ogrzewania została przekazana dostawcom ciepła oraz zarządcy. Przypominamy, że podczas napełniania wodą instalacji c.o. wszystkie zawory na grzejnikach powinny być maksymalnie odkręcone. Pozwoli to uniknąć zapowietrzenia się kaloryferów. Wszelkie uwagi dotyczące działania systemu grzewczego prosimy kierować do administratorów.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies