X
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

09.02.2017, 02:52
O coraz mniejszej liczbie pustostanów, wynajętych lokalach przy ul. Św. Marcin, remontach starych kamienic oraz przede wszystkim o realizowanych przez ZKZL inwestycjach - tych zakończonych, prowadzonych i planowanych rozmawiali dziś z poznańskimi dziennikarzami szefowie spółki oraz zastępca prezydenta Miasta Poznania Tomasz Lewandowski. Spotkanie poświęcone było podsumowaniu działań spółki w 2016, jednak zainteresowanie wzbudziły także wyzwania, z którymi mierzyć się będą zarządzający mieszkaniowym zasobem Miasta Poznania.


25.01.2017, 03:50
Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak oraz zastępca prezydenta Tomasz Lewandowski wręczyli dziś poznaniakom klucze do nowych mieszkań komunalnych przy ul. Rubież. W dwóch czterokondygnacyjnych budynkach zamieszkają wkrótce 62 rodziny. Mieszkania są dwupokojowe (32), trzypokojowe (15) oraz jednopokojowe (15) o powierzchni od niespełna 30 m2 do 73 m2. Najwięcej jest lokali dwupokojowych o powierzchni ok. 50 m2, czyli takich, jakich najczęściej oczekują najemcy komunalni zainteresowani poprawą swoich warunków mieszkaniowych i przeprowadzką do nowych „M”. Cztery lokale przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.


23.01.2017, 04:48
Nie 20 tysięcy, a 40 tysięcy złotych dofinansowania mogą otrzymać od Miasta Poznań wspólnoty mieszkaniowe, które zdecydują się na udział w najnowszej edycji Programu „Przyjazne Podwórko”. W 2017 roku zmienia się nie tylko wysokość maksymalnej dotacji Miasta do realizowanych przez wspólnoty przedsięwzięć. Zmieniają się także terminy zgłoszenia chęci do udziału w programie oraz data jego rozstrzygnięcia. Dzięki temu będzie więcej czasu na realizację projektów związanych z upiększaniem poznańskich podwórek. Wnioski o dofinansowanie należy składać do końca stycznia.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow

Zamówienia bez stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych


Instalacja domofnowa Łąkowa 13, 13A
Czytaj całość
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies