Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

03.04.2014, 12:06
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. przypomina, że lokatorzy mogą zadecydować o terminie zaprzestania dostaw ciepła do mieszkań na cele centralnego ogrzewania. Konieczne jest jednak, by decyzja była zgodna i wyrażona na piśmie przez wszystkich najemców danego budynku, bądź grupy budynków korzystających z jednego źródła ciepła. Więcej informacji o możliwości wyboru terminu zakończenia dostawy ciepła i tym samym zakończenia tzw. sezonu grzewczego można uzyskać w Punkcie Obsługi Klienta Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych przy ul. Matejki 57 (tel: 61 869 48 07).


24.03.2014, 12:40
Najem 25 atrakcyjnych lokali użytkowych będzie można wylicytować podczas kolejnej aukcji, która w poniedziałek 31 marca odbędzie się w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. Do wynajęcia jest m.in ponad 50-metrowy lokal handlowo-usługowy w budynku Arkadii oraz dwa nieduże lokale w kamienicy u zbiegu ulic Fredry i Kościuszki. Oferujemy także najem pomieszczeń w nowo wybudowanych blokach przy ul. Podolańskiej 44. Trzy około 50-metrowe lokale mogą zostać przeznaczone na działalność handlową lub usługową. Na najemców czekają też pomieszczenia w budynkach NZOZ przy ul. Ognik 18 oraz przy pl. Kolegiackim 12.


17.01.2014, 09:18
Prezydent Ryszard Grobelny wręczył wczoraj klucze pierwszym lokatorom nowych mieszkań komunalnych przy ul. Podolańskiej. W trzech trzykondygnacyjnych budynkach zamieszka wkrótce 105 rodzin. Mieszkania są dwupokojowe (87) lub trzypokojowe (18) o powierzchni od 52 m2 do 62 m2. Takich właśnie lokali oczekują obecni najemcy komunalni, klienci Biura Zamiany Mieszkań ZKZL, zainteresowani poprawą swoich warunków mieszkaniowych i przeprowadzką do nowych „M”. Chętnych na zamieszkanie na Podolanach było prawie dwukrotnie więcej niż wybudowanych lokali. Rodziny, które tym razem nie znalazły się w gronie zakwalifikowanych do przeprowadzki mają szansę na zdobycie nowego lokum po zakończeniu kolejnych inwestycji realizowanych przez spółkę.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies