Aktualności

25.07.2014, 01:57
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. informuje, że zgodnie z informacją uzyskaną od firmy Dalkia S.A. od poniedziałku, 28.07.2014 r (godz. 05:30) do wtorku, 29.07.2014 (04:00) nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do budynków komunalnych położonych przy ulicach: Marcelińska, Świt, Ognik, Płomienna, Bukowska, Bułgarska, Jutrzenka, Swoboda, Promyk, Grochowska. Za występujące utrudnienia bardzo przepraszamy.


24.07.2014, 03:19
Efekty pięcioletniego funkcjonowania Biura Zamiany Mieszkań oraz zmniejszająca się liczba poznaniaków czekających na realizację wyroku eksmisyjnego z prawem do lokalu socjalnego były tematem konferencji, na którą dziennikarzy zaprosili dziś do ZKZL prezydent Ryszard Grobelny oraz prezes spółki Jarosław Pucek. Ważną informacją przekazaną dziś po raz pierwszy była zapowiedź, że w tym roku miasto zapłaci wierzycielom wyroków eksmisyjnych około 1,5 miliona złotych odszkodowań mniej niż w roku ubiegłym. Jest to efekt działań rozpoczętych przez ZKZL kilka lat temu, które najpierw zahamowały wzrost wypłat, teraz widoczny jest już znaczny ich spadek.


06.06.2014, 04:12
W niedzielę, 8 czerwca mija pięć lat od powstania Biura Zamiany Mieszkań. W tym czasie jego pracownicy złożyli klientom ZKZL 3691 propozycji zamiany! Ponad osiemset poznańskich rodzin zamieszkało w wymarzonym "M". Z tego ponad połowa rodzin zainteresowanych przeprowadzką zamieszkała w nowo wybudowanych blokach lub kamienicach po renowacji. Pełna zaangażowania praca zespołu BZM przyczyniła sie nie tylko do radykalnej poprawy warunków mieszkaniowych najemców. Ponad 70 razy udało się także pomóc rodzinom, które popadły, często nie z własnej winy, w finansowe tarapaty, a dzięki zamianie mieszkania i spłacie ich zadłużenia, rozpoczęły życie bez widma eksmisji.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies