Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

10.09.2014, 12:06
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. przypomina, że lokatorzy mogą zadecydować o terminie rozpoczęcia dostaw ciepła do mieszkań na cele centralnego ogrzewania. Konieczne jest jednak, by decyzja była zgodna i wyrażona na piśmie przez wszystkich najemców danego budynku, bądź grupy budynków korzystających z jednego źródła ciepła. Więcej informacji o możliwości wyboru terminu rozpoczęcia dostawy ciepła i tym samym rozpoczęcie tzw. sezonu grzewczego można uzyskać w Punkcie Obsługi Klienta Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych przy ul. Matejki 57 (tel: 61 869 48 52).


08.09.2014, 09:57
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. informuje, że zgodnie z informacją uzyskaną od firmy Dalkia S.A. we wtorek 9 września od godz. 07.00 do 15.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do budynków położonych przy Pl. Kolegiackim 12 oraz przy ul. Szkolnej 8. Za występujące utrudnienia bardzo przepraszamy.


19.08.2014, 10:51
Zachęcamy do skorzystania na naszej stronie internetowej z nowej aplikacji, z pomocą której można obliczyć bonifikatę, która przysługuje najemcom korzystającym z możliwości wykupienia na własność dotychczas zajmowanego mieszkania komunalnego. W zakładce sprzedaż lokali znajduje się kalkulator do obliczania wysokości bonifikaty. Wystarczy wpisać adres lokalu oraz liczbę lat zamieszkiwania. W tym miejscu uzyskamy także pełną informację na temat możliwości i zasad ratalnego wykupu mieszkania, a więc m.in maksymalny czas spłaty należności, czy też wysokość oprocentowania.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies