X
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych - ZKZL Poznań | Strona startowa ZKZL

 


Aktualności

27.07.2016, 02:30
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. zawiadamia, że w czwartek 28 lipca od godz. 8.00 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do budynków położonych przy ul. Fabrycznej 8 oraz ul. 28 Czerwca 1956r. nr 142. O utrudnieniach, za które przepraszamy, informuje dostawca energii cieplnej do tych nieruchomości, firma Veolia S.A.


27.07.2016, 10:53
Zakończył się remont miejskiej kamienicy położonej przy ulicy Woźnej 15. To już druga inwestycja sfinansowana ze środków Miejskiego Konserwatora Zabytków, której realizację powierzono Zarządowi Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. Remont kosztował 545 tys. zł. Blask odzyskała zabytkowa elewacja, co poprzedzone zostało wzmocnieniem stalowymi prętami spękanych ścian budynku. Osuszono fundamenty oraz zabezpieczono je przed wilgocią. Naprawiono dach, gdzie położono ceramiczną dachówkę w oryginalnym układzie. Wyremontowana została także klatka schodowa. Kolejne remonty budynków wpisanych do rejestru zabytków planowane są przy ul. Kantaka i Ratajczaka.


14.07.2016, 10:55
Do końca września można składać wnioski o preferencyjny najem w konkursie "Lokal dla kultury". O wynajęcie jednego z 16. atrakcyjnych lokali starać się mogą zarówno organizacje pozarządowe, jak i osoby fizyczne i prawne. Warunkiem jest przedstawienie propozycji programu działań kulturalnych, który będzie realizowany w danym miejscu. Programy te będą opiniowane przez Wydział Kultury UMP. Autorzy najciekawszych propozycji będą mogli realizować swoje projekty, płacąc czynsz nie przekraczający 3zł/m2. Umowy podpisywane będą na 3 lata lub na czas nieoznaczony z terminem wypowiedzenia.


wiecej aktualnosci
wiecej przetargow

Zamówienia bez stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych


Instalacja domofnowa Łąkowa 13, 13A
Czytaj całość
realizacja: Projekty Bankowe Polsoft Sp. z o.o. Polityka Cookies